Sunday, 2019-03-24
Filmdir.Com
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Türkçe Dublaj Filmler » Türk Yapımı » Yahşi Batı DVDRip (2009) Türk Yapımı (HF) (Komedi Macera)
Yahşi Batı DVDRip (2009) Türk Yapımı (HF)
AsilruhDate: Monday, 2010-09-06, 9:34 PM | Message # 1
Colonel general
Group: Administrators
Messages: 62
Awards: 1
Reputation: 1
Status: OfflineIMDB Puanı:6.8/10
Yapım:2009 ~ Türkiye
Tür:Komedi, Tarih, Western
Yönetmen:Ömer Faruk Sorak

Oyuncular:

Cem Yılmaz, Demet Evgar, Ozan Güven, Özkan Uğur, Uğur Polat, Zafer Algöz, Süleyman Turan, Dilek Çelebi, Yılmaz Köksal, Deniz Özerman, Mazlum Çimen, Mehmet Polat, Ali Tınaz, Muhittin Korkmaz, İştar Gökseven, Tuncay özinel, Ferdi Sancar, Kaan Öztop, Baki Kurtuluş, Bünyamin Durgut, Erol şahin, Hakkı Yazıcı, Levent Intepe, Levent Niş, Tevfik Yapıcı, Tolga Öz

Senaryo:Cem Yılmaz
Yapımcı:Cem Yılmaz, Murat Akdilek
Görüntü Yönetmeni:Mirsad Herovic
Müzik:Mert Oktan, Ömer Özgür
Dağıtım:UIP Filmcilik
Filmin Websitesi:www.yahsibati.com
Süre:1 saat 59 dk
Boyut:700MB

Konusu:

Aziz Bey, yani Cem Yılmaz ile Lemi Bey (Ozan Güven), 19. yüz yılın sonlarında padişah tarafından görevlendirilerek Amerika’ya giderler. Yanlarına da hediye olarak verilmek üzere çok değerli bir elmas taş ve yüksek miktarda para vardır. İkili Amerika’ya varınca, gidecekleri menzil için bir posta arabasına binerler. Bilindiği gibi Vahşi Batı’da posta arabaları haydutlar tarafından hep soyulur. İşte Lemi Bey ile Aziz Bey de bu kaçınılmaz sona uğrarlar. Önce ellerinden elmas taş gider. Sonra da paralarını kaptırırlar. İşte film de asıl bu noktada başlar. İki Osmanlı, kaptırdıkları parayı tekrar toparlamak için ödül avcılığı yaparlar. Tabii çeşitli cinliklerle. Gördükleri ’Wanted’ ilanlarını kendilerine uyarlayıp, sırasıyla aranan haydutların yerine geçer ve ödül avcılığıyla para kazanmaya çalışırlar. Biri haydut olur, diğeri onu yakalar. Tabii başlarına her defasında binbir olay gelir.

Bir defasında da Calamity Janevari, kadın silahşör rolünü canlandıran Demet Evgar ile karşılarlar. Tam canlarından olacakken Aziz Bey (Cem Yılmaz) birbirinden komikliklerle aslında ödül avcısı olmadıklarını, Lemi Bey’in (Ozan Güven) haydut olmadığını, ikisinin de Osmanlı olduğunu anlatmaya çalışır. Bir süre sonra temiz yollardan helaliyle para kazanma yollarına girerler. Hacivat-Karagöz oynatarak para kazanmaya çalışırlar. Bu da yetmeyince Osmanlı’nın meşhur macununu yapıp, satarlar. Hatta Aziz Bey (Cem Yılmaz) Osmanlı Türk’ü olarak ilk kolayı üretir ve şıra ibriklerinde bunu satmaya başlar.
http://hotfile.com/dl....ar.html
http://hotfile.com/dl....ar.html
http://hotfile.com/dl....ar.html
http://hotfile.com/dl....ar.html

Hotfile Referans için: http://hotfile.com/register.html?reff=2226211

 
Forum » Türkçe Dublaj Filmler » Türk Yapımı » Yahşi Batı DVDRip (2009) Türk Yapımı (HF) (Komedi Macera)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Web Tasarım
Gönder © 2019
Create a free website with uCoz